Co nowego w Kinie Helios?

25.07.2019   Autor: Redakcja
Kino to uniwersalny i sprawdzony sposób na spędzenie wolnego czasu. W tym tygodniu w Kinie Helios komedia, która zawiera w sobie wątki miłosne i serię przygód, a nosi tytuł „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”.

W piątek odbędzie się premiera filmu „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”, a opowiada o parze młodych aktorów (Elle Fanning, Timothée Chalamet), która przyjeżdża na weekend do Nowego Jorku, gdzie spotyka się zarówno z deszczową pogodą, jak i całą serią niespotykanych wydarzeń, miłosnych przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji. 


Ciekawie zapowiadają się również projekty specjalne. Helios Dla Dzieci przygotował film „Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 4.” w niedzielę o 10:30, jest to serial animowany, który jest kontynuacją uwielbianej przez dzieci bajki „Krecik”. Z cyklu Kultura Dostępna „Kurier” w czwartek o 13:00 i 18:00, opowiadający o misji, która miała zadecydować o losach Polski i ll wojny światowej. W ramach Kina Konesera w poniedziałek o 18:30 film „Kobieta idzie na wojnę” przedstawiający historię pięćdziesięciolatki wypowiadającej wojnę koncernowi, który niszczy jej kraj. 


Nadal będą wyświetlane filmy: „Annabelle wraca do domu”, „Fighter”, „Król lew”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „Spider-Man: Daleko od domu”

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group