Asta Video Fest

Miejskie kąpielisko... dla zwierząt? To możliwe

05.07.2019   Autor: Jakub Sierakowski
740---93
Kąpielisko dla psów w Złotowie. Taki pomysł padł na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Czworonogi miałyby swoje prywatne miejsce do schłodzenia.

W letnie i upalne dni widok ludzi kąpiących się razem ze swoimi pupilami, jest na porządku dziennym. Psy i ich właściciele są zachwyceni, jednak nie wszyscy są takiego samego zdania. Stąd pomysł na utworzenie specjalnego kąpieliska dla czworonogów. Zwłaszcza w takie dni jak ostatnio, gdy temperatura sięgała niemal 40 stopni.Ochłoda dla psów jest bardzo ważna, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że potencjalne przegrzanie organizmu jest groźne dla ich zdrowia i życia.
Nie ma takiego miejsca dla zwierzaków. Pewnie ci, którzy są nie są właścicielami psów i jakoś niespecjalnie interesują się tematyką zwierzęcą, będą patrzeć na to trochę sceptycznie. Gros ludzi, którzy mają swoje zwierzęta i się nimi opiekują i dbają o nie, i chcą to robić jak najlepiej, pewnie będą takim miejscem zachwyceni - przekonuje Maciej Zając, radny rady miejskiej w Złotowie.

Teraz wszystko w rękach władz miasta. Na sesji burmistrz obiecał zajęcie się tym tematem w najbliższym czasie. Wtedy też wyznaczone miałoby zostać miejsce, gdzie czworonogi znalazłyby dla siebie chwilę relaksu i ochłody.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group