Anna Dereszowska opowiadała w Pile o aktorstwie

13.06.2019   Autor: Artur Maras
704---107
Anna Dereszowska była gościem poniedziałkowego Salonu Kulturalnym TV ASTA i Regionalnego Centrum Kultury. Znana i lubiana aktorka teatralna i filmowa przyjechała do Piły promować film „Pech to nie grzech”.

Najpierw publiczność zgromadzona w Regionalnym Centrum Kultury obejrzała komedię romantyczną „Pech to nie grzech” w której aktorka wciela się w postać nieugiętej komorniczki Elwiry. Później odbyło się spotkanie z aktorką.Która gra nie tylko w filmach i serialach, ale także na deskach teatru i w musicalach. Fani Anny Dereszowskiej mogą usłyszeć także jej głos w wielu piosenkach i audiobookach. Aktorka podkreśla, że takie spotkania z publicznością dają jej wiele pozytywnej energii.
- Ta energia, którą wymienia się pomiędzy sceną a publicznością sprawia, że człowiek unosi się troszkę wyżej i ma taki rodzaj ekscytacji, która jest jakimś trochę upojeniem narkotykowym swego rodzaju. Ja to ogromnie lubię, daje mi to takiego totalnego kopa - mówiła Anna Dereszowska, aktorka.

Aktorka dzieliła się z publiką swoimi planami zawodowymi oraz wspomnieniami z Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończyła w 2003 roku a także kulisami powstawania poprzednich filmów, w tym komedii Lejdis. Kolejny Salon Kulturalny już we wrześniu. Poprowadzi go także Kinga Burzyńska, dziennikarka TVN.

fot. Sławomir Nakoneczny

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group