Kolarze zawitali do Trzcianki

26.05.2019   Autor: Maciej Parysek
---236
Międzynarodowy Wyścig Kolarski Bałtyk - Karkonosze Tour po raz kolejny zawitał do Trzcianki. Pierwszy, ponad 173 kilometrowy etap z Kołobrzegu wygrał Paweł Franczak z Voster ATS Team.
 

- Zwycięstwo zawsze cieszy. Ten sezon mam dobry, udało mi się już wygrać czterokrotnie. Jeśli chodzi o klasyfikację generalną to na pewno nie ja, ale moi koledzy z drużyny są do tego oddelegowani, bo ja nie czuje się najlepiej w górach - mówi Paweł Franczak, zawodnik Voster ATS Team.
 
Zawodników dopingowały tłumy mieszkańców Trzcianki oraz okolicznych miejscowości, którzy ustawili się wzdłuż trasy przejazdu. Po tym jak 170 kolarzy wjechało do miasta rozegrana została lotna premia. Na finiszu najlepiej spisał się Paweł Franczak z Voster ATS Team.
Drugi był Niemiec Robert Jaegeler z Team Metalltechnik trzeci Michał Paluta z CCC Development Team. Czwartkowy drugi etap Bałtyk-Karkonosze Tour z Babimostu do Zbąszynka wygrał Norweg Tor Arne Gilje. Najwyżej sklasyfikowany z Polaków – Paweł Franczak był szósty. Wyścig zakończy się w niedzielę w Karpaczu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group