Nowy-stary dyrektor powołany

12.05.2019   Autor: Redakcja
---

Nowy-stary dyrektor powołany. Pieczę nad Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej nadal będzie sprawował Tadeusz Drobczyński. W konkursie pokonał dwóch konkurentów.

- Wydaje mi się, że w jakieś części na pewno sprawdziłem się w tym względzie i to miało znaczenie. Być może też moje wykształcenie techniczne, które posiadam, zadecydowało o tym, że powierzono mi tę funkcję. Myślę, że na pewno mamy trochę do poprawienia w kwestii obiektów – przede wszystkim trzeba je poprawić technicznie. Myślę, że trzeba się skupić się przede wszystkim na tym, żeby odciążyć ludzi, którzy pracują w naszej jednostce. Zależy mi na tym, żeby wprowadzić systemy automatyki – mówi Tadeusz Drobczyński, dyrektor ZCAS-u.

Tadeusz Drobczyński pełnił obowiązki dyrektora Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej od stycznia, gdy stanowisko opuścił Sławomir Wilowski. Oprócz niego, w konkursie wystartowali Izabela Szmyt i Sławomir Kaźmierczak. Jego kandydaturę wybrała komisja pod przewodnictwem wiceburmistrz Małgorzaty Chołodowskiej. Tadeusz Drobczyński wśród priorytetów na następne miesiące wymienia m.in. poprawę infrastruktury na obiektach należących do ZCAS-u oraz ściślejszą współpracę z podwładnymi. W najbliższym czasie na pewno będzie także zarządzał pływalnią „ Laguna”.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group