Spełnili marzenie Jakuba chorującego na glejaka

12.04.2019|Autor: Redakcja

15-letni Jakub z Krajenki walczy o zdrowie. W zeszłym roku zdiagnozowano u niego glejaka mózgu. Chłopca fascynuje wyposażenie jednostek specjalnych polskiej policji i wojska. By choć na chwilę Jakub mógł zapomnieć o chorobie i poczuć się jak prawdziwy mundurowy, policjanci złotowskiej jednostki odwiedzili go w domu.

Na zaproszenie rodziców policjanci złotowskiej jednostki odwiedzili chorego chłopca z Krajenki.

Niespełna 15-letni Jakub ma wiele zainteresowań, a jednym z nich są jednostki antyterrorystyczne i wojskowe. Chłopiec nie spodziewał się jednak, że w domu odwiedzą go mundurowi, którzy zaprezentują i opowiedzą o walorach bojowych kilku jednostek broni będącej na wyposażeniu polskiej policji. Mimo choroby z twarzy chłopca ani na chwilę nie znikał uśmiech. 15-letni Jakub po pokazie przygotowanym przez policjantów pochwalił się własnym karabinkiem ASG opowiadając historie z inscenizowanych bitew z kolegami – informuje podkom. Maciej Forecki, rzecznik prasowy złotowskiej policji.O Jakubie pisaliśmy tu:

Kto kupi malucha na leczenie Jakuba? 15-latek ma glejaka


fot. KPP Złotów

Przeczytaj więcej o: jakub glejak, jakub z krajenki, KPP Złotów, policja w złotowie, Policjanci odwiedzili Jakuba cierpiącego na glejaka, Spełnili marzenie Jakuba chorującego na glejaka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • Kinga

    Czy można tylu policjantów zamienić na chociaż jednego żołnierza? 😁