Wspólne czytanie z Zaczytaną Ambasadorką w VIVO!

02.04.2019|Autor: Redakcja

6 kwietnia Piłę odwiedzi Julka Cymbaluk, zwyciężczyni drugiej edycji MasterChef Junior, która razem z fundacją Zaczytani.org będzie zachęcać do czytania i zbiórki książek na rzecz bibliotek szpitalnych.

Od 21 marca do 17 kwietnia w VIVO! Piła można korzystać z zaczytanych ławek, przypominających kształtem otwarte książki. Są one wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ zostały zaprojektowane przez osoby związanych z kulturą i sztuką. Na każdej z nich można usiąść, a przy okazji za pomocą kodu QR bezpłatnie pobrać wybrane audiobooki.

Fundacja Zaczytani.org w ten niecodzienny sposób zachęca do czytania oraz zbiórki książek, które trafiają później na półki szpitalnych bibliotek. W ramach „Zaczytanych Ławek”, 6 kwietnia, organizatorzy przygotowali szereg atrakcji – spotkanie czytelnicze, warsztaty plastyczne dla dzieci i foto-budkę. O godz. 13.00 rozpocznie się spotkanie z Julką Cymbaluk, która przeczyta zebranym serię książeczek „Julia piecze” Beaty Kordylewskiej. Po wspólnym czytaniu chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie z Zaczytaną Ambasadorką i zdobyć podpis na wydanej przez nią książce kucharskiej. Zajęcia plastyczne, gry edukacyjne i zabawy w balonowym zoo dla dzieci zaplanowano od godz. 13.30 do 15.00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Spotkanie i warsztaty odbędą się 6 kwietnia w godz. 13.00-15.00 w VIVO! Piła

 

Przeczytaj więcej o: Julia Cymbaluk, Julia Cymbaluk MasterChef w Pile, Julia Cymbaluk w VIVO w Pie, zaczytane ławeczki w VIVO

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.