“Wiosenne Porządki” w powiecie pilskim

16.03.2019|Autor: Redakcja

Zależy nam na tym, aby wszyscy Polacy mieli dostęp do informacji jak wydawane są publiczne pieniądze – mówili podczas wczorajszej konferencji prasowej, zorganizowanej pod starostwem powiatowym, członkowie partii „Wiosna Roberta Biedronia”. Postulaty w formie wniosku trafiły bezpośrednio do rąk starosty Eligiusza Komarowskiego.

Zależy nam na tym, aby wyszły na jaw zależności, które powodują, że wielu funkcjonariuszy jest z politycznego nadania. Dodatkowo w trakcie kolejnych wyborów nie są zatrudniani ludzie z odpowiednimi kompetencjami, a osoby, które mają kontakty z lokalnymi politykami – mówi Hanna Zagulska, koordynator Wiosny Biedronia w okręgu pilskim.


Wczorajsza konferencja nowej partii na polskiej scenie politycznej nie była przypadkowa. To akcja ogólnopolska, którą nazwano „Wiosennymi Porządkami”. Członkowie Wiosny w największych miastach składali dziś wnioski o udostępnienie informacji publicznej. Chodzi o ujawnienie wysokości pensji w spółkach miejskich oraz w jednostkach samorządu terytorialnego. Postulaty w formie wniosku odebrał starosta Eligiusz Komarowski. Podobne pismo trafiło też do pilskiego urzędu miasta oraz każdego magistratu w powiecie pilskim.

Przeczytaj więcej o: eligiusz komarowski, hanna zagulska, robert biedroń, robert biedroń wiosna, starostwo powiatowe w pile, wiosenne porządki biedroń, wiosna w okręgu pilskim

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • ja

  kolejni zabłąkani w czasie gamonie, w domach się nudzi, to w polityków się bawią, czemu pod Urzędem Miasta nie popajacowali? Piotruś zabronił?

  • Kolo

   To samo można powiedzieć o tych co są obecnie na stołkach…

 • Mac

  Na szczęście niedługo przyjdzie lato, i po Wiośnie nawet ślad nie zostanie…

 • witcher

  jak nie Wiosna,to czeka nas bez zwątpienia,,jesień średnowiecza”i widmo masturbacji,wiszące nad najjaśniejszą pomroczną !