Znamy Liderów Sukcesu

03.03.2019   Autor: Paweł Różycki

W piątkowy wieczór w hotelu Gromada w Pile po raz piętnasty powiat pilski uhonorował wybitne osobowości, przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje zasłużone dla działań na rzecz lokalnej społeczności powiatu. Nagrody przyznano w dziewięciu kategoriach.

Starosta pilski Eligiusz Komarowski oraz pozostali członkowie zarządu powiatu wręczyli piętnaście statuetek Lidera Sukcesu 2018 oraz dwanaście nominacji. Oto lista laureatów i nominowanych.

W kategorii Zdrowie i pomoc społeczna Liderem Sukcesu 2018 została przychodnia Neuro-Med. Zespół Specjalistów Iwona Fils, Joanna Łysak - Hampel spółka cywilna. Wyróżnionymi w tej kategorii zostali Oddział Rejonowy PCK w Pile oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas w Leżenicy.

Liderem Sukcesu w kategorii Kultura i sztuka został artysta malarz Andrzej Podolak. Nominowanymi w tej kategorii zostali malarka artystka plastyk Anna Kluza oraz poeta, grafik, prozaik, edytor i wydawca Tadeusz Wyrwa - Krzyżański.

Z kolei w kategorii Edukacja i nauka statuetkę otrzymała Szkoła Policji w Pile. Wyróżnienie przyznano Pracowni Edukacji i Coachingu Małgorzata Burzyńska i Monika Kłos s.c.

Najwyżej ocenioną za Działalność społeczną i zawodową została Barbara Kopczyńska z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łobżenicy. Nominacje w tej kategorii przyznano Stowarzyszeniu Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP Oddział w Pile oraz Towarzystwu Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 Koło nr 9 im. Teofila Spychały w Pile.

W kategorii Gospodarka i przedsiębiorczość statuetka powędrowała do Przedsiębiorstwa Produkcyjnego SPAW-MET. Zarząd powiatu wyróżnił jeszcze firmę Dwór Hercowo Elżbieta Nowak oraz Eximdi Jarosław Bużantowicz.

W kategorii Rolnictwo i ochrona środowiska Liderem Sukcesu 2018 została Firma Sady Dolina Noteci SDN sp. z o.o. w Jeziorkach. Oprócz przyznania statuetki zarząd powiatu wyróżnił również Gospodarstwo Szkółkarskie Henryk Hinca z Dobrzycy.

W kategorii Sport i turystyka statuetka Lidera Sukcesu została przyznana Agroturystyce Jaśkowo. W pokonanym boju pozostawili boksera Mikołaja Toberę oraz karateczkę Alicję Muszyńską.

Inwestycją Roku Powiatu Pilskiego został Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Pile.

Poza kategoriami statuetkami Lidera Sukcesu 2018 zostali wyróżnieni: Sun Group sp. z o.o. sp.k. w Ujściu, Krzysztof Mańczak Diesel Serwis s.c. w Pile, Strzelecki Klub Sportowy Inter Continental Piła, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku, Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi Europa Donna w Pile, Spółdzielnia Socjalna "Świt dobry" oraz Kabuki Polska sp. z o.o.

Zarząd powiatu pilskiego przyznał dwie statuetki Kryształowego Lidera Sukcesu, które trafiły do 1. Regionalnej Bazy Logistycznej w Wałczu i Wytwórni Podkładów Strunobetonowyh S.A. w Mirosławiu.

Ambasadorem Powiatu Pilskiego zostało Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu.

fot. Starostwo Powiatowe w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group