Marsz Powstania Wielkopolskiego

27.12.2018|Autor: Redakcja

Marsz Powstania Wielkopolskiego przeszedł ulicami Piły. Uczestnicy skandowali hasła: cześć i chwała bohaterom, dumni z Powstania Wielkopolskiego.

Podczas marszu organizatorzy zapewniali o tym, że kibice kultywują tradycje Powstania Wielkopolskiego, a także o tym że ciagle wolimy mówić o powstaniach przegranyc, a Powstanie Wielkopolskie jest nadal traktowane po macoszemu.

Pilscy Patrioci i kibice Lecha Poznań, którzy zorganizowali marsz pokreślali, że przez cały czas pamiętają o powstańcach. Powstają murale, zbiórki na renowację mogił powstańców, których kilkudziesięciu pochowanych jest w Pile.Przeczytaj więcej o: marsz powstania wielkopolskiego, pilscy patrioci, powstanie wielkopolskie piła

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

 • witcher

  powstańcy w grobach się przewracają,widząc ten spektakl,rodem jak z III Rzeszy !

  • 40i4

   Smutna prawda. Takich mamy teraz “prawdziwych Polaków”

  • obserwujący

   gó..no wiesz, gó..no piszesz 😉

 • Zdjęcia to pełny profesjonalizm, niejeden fotograf także w grobie się przewraca

 • Krzysztof gustaw

  “Pilscy Patrioci i kibice Lecha Poznań…” czyli standardowo, przy takich okazjach mają do zaoferowania tylko: marsze, race i darcie ryja. Zapewne tacy sami jak, ci na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=7AmGkOKGYjA

  • Słowianin

   Krzysiu, zamiast pokazywać skrajności wysil się trochę i pokaż ludziom prawidłowe wzorce – jak według Ciebie powinien zachowywać się patriota. Debile są wszędzie i pokazywanie takich rzeczy to ich promowanie i pozwalanie aby byli wizytówką Ciebie jako Polaka. Nie idź na łatwiznę. Znaleźć głupoty w necie to nie sztuka – nagraj materiał i wrzuć na youtube i przestań powielać głupotę albo chociaż poświęć minutę więcej i znajdź coś mądrego i pouczającego. Otwieranie i oglądanie takich filmów jak wkleiłeś to nabijanie licznika głupocie a później taki film jest jeszcze bardziej promowany przez silnik google, no chyba że taki z Ciebie “patriota”, że właśnie na tym Ci zależy. Pozdrawiam.

   • Krzysztof gustaw

    Proszę bardzo, oto przykładowy wzorzec patriotów. Kłopot jednak w tym, że ten wzorzec nie jest nasz – krajowy, gdyż znalezienie takiego, to jak szukanie igły w stogu siana: https://youtu.be/dNVeL2KQxxQ

    • Gumball

     Daj dobry przykład i zorganizuj w następnym roku, myślę że ci wszyscy krytykujący może się ruszą i dadzą dobry przykład czynem, a nie tylko narzekaniem jak to ci kibice,którzy pamiętają i starają się ocalić od zapomnienia są strasznymi chuliganami i robią jakieś wiece. Straszna jest ta Polska.

 • Słowianin

  Wy wszyscy krytykujący -“dobrzy, przeciętni, normalni, wzorowii” obywatele Polski – czy kiedykolwiek ruszyliście cztery litery aby “normalnie” uczcić pamięć przodków i trudy ludzi, którzy przeszli przez mękę i nierzadko oddali życie abyście spokojnie siedząc w ciepłym domu mogli wyrażać jak macie we wszystkim wiele do powiedzenia nie martwiąc się o swoje życie i życie swoich dzieci a jedynym na czym się skupiacie to było to ile macie w portfelu i gdzie pojedziecie na wakacje. Najlepiej krytykować nie robiąc samemu nic i wszędzie doszukiwać się skrajności i złych intencji przy okazji promując barani pęd i bierność. Żyjemy w ciekawych czasach i niedługo wszyscy komformiści i ludzie ślepo promujący wypaczone idee oraz bożka pieniądza będą musieli się zmierzyć z samym sobą i zrewidować swoje przekonania u podstaw. Pozdrawiam wszystkich aktywnych patriotów.

 • Pan K

  To był marsz Powstania Wielkopolskiego czy kibiców Lecha Poznań?

  • Słowianin

   Gdybyś sam poszedł i zabrał dzieci i znajomych to nie byłby to marsz Lecha tylko zwykłych ludzi. Gdzie wtedy byłeś? Niech zgadnę – wsuwałeś resztę poświątecznej sałatki siedząc w fotelu z pilotem i nawet nie wiedziałeś o takiej inicjatywie bo na kanałach z filmami o tym nie powiedzieli. Pozdrawiam wszystkich hipokrytów 😉

   • 40i4

    Myślę że zwykli ludzie chcieliby (gdyby wiedzieli że taki będzie organizowany) wziąć udział w marszu patriotycznym, ale może się bali o siebie, albo o swoje dzieci, albo zwyczajnie nie chcieli pokazywać się na marszu o charakterze kibolsko-narodowo-bojówkarskim. Marsz widziałem z boku i tak to właśnie wyglądało.

    • Skuti

     PRAWDA

     • Tisku

      NIEPRAWDA

    • obserwujący

     w dup.. byłeś gó.. widziałeś 😉 trzeba było ruszyć 4 litery i iść, zobaczyłbyś jak było naprawdę 😉

     • albert

      Jak było naprawdę tego nigdy się nie dowiesz…