Szef zespołu programowego Roberta Biedronia w Pile

15.12.2018   Autor: Czytelnik asta24.pl
---

W niedzielę 16 grudnia członkowie i członkinie Instytutu Myśli Demokratycznej w Pile organizują spotkanie programowe z Dariuszem Standerskim, prawnikiem i ekonomistą, szefem zespołu programowego Roberta Biedronia.

Będzie to wyjątkowa okazja dla uczestników i uczestniczek spotkania, by porozmawiać o postulatach programowych z osobą, która zbiera, opracowuje i przekształca w program, postulaty zgłaszane w czasie spotkań.

Spotkanie odbędzie się w Inwest-Park, kuluary Sali Miejskiej,ul. Dąbrowskiego 8 o godz. 16:00.

***
Dariusz Standerski - ekonomista, prawnik, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista ekonomii sektora publicznego, ekonomii międzynarodowej, prawa finansów publicznych i prawa samorządu terytorialnego.
Były doradca w Radzie Miasta Poznania, ekspert sejmowych biur prawnych. W latach 2012-15 pracował w Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, a od 2014 r. zarządzał projektami dotyczącymi społeczeństwa obywatelskiego i polityk miejskich. Obecnie analityk i członek zarządu Fundacji Kaleckiego.

W listopadzie Fundacja Kaleckiego opublikowała raport Rynek Pracy w Wielkopolsce obejmujący również powiat pilski.

Wykładowca i doktorant na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW. Ekspert uczestniczący w pracach nad ustawą o przeciwdziałaniu marnowania żywności.

opr. Hanna M. Zagulska, koordynatorka okręgu pilskiego

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group