Przedpremiera filmu i spotkanie z Bartłomiejem Topą

13.11.2018   Autor: Redakcja
---

Bartłomiej Topa będzie gościem Salonu Kulturalnego Telewizji Asta. Już w najbliższą środę przedpremierowy pokaz filmu „Dziura w głowie” w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, a po projekcji spotkanie z odtwórcą głównej roli.

- Rozpoczynamy tradycyjnie o godz.18.00. Dziennikarka TVN Kinga Burzyńska rozmawiać będzie z głównym bohaterem tego filmu Bartłomiejem Topą. Film „Dziura w głowie” to debiut reżyserski Piotra Subbotko. Walczył o główną nagrodę na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Film był już pokazywany na prestiżowym festiwalu w Szanghaju - mówi Patrycja Jankowska z TV ASTA.

Film opowiada historię aktora, w którego wcielił się właśnie gość salonu Bartłomej Topa. Bohater podróżuje po kraju z trupą teatralną, wystawiając "Komedianta". Treść sztuki coraz bardziej przenika się z życiem bohatera. Kiedy Chudy wraca do rodzinnej wsi to zamiast umierającej matki, zastaje w domu Andrzejka, upośledzonego mężczyznę, w którym widzi swojego sobowtóra. Próba rozszyfrowania zagadkowej postaci staje się jego obsesją, prowadząc do nieoczekiwanego finału.

Widzowie w Pile, jako jedni z pierwszych w kraju poznają zakończenie filmu. Bilety do kupienia w kasie oraz na stronie internetowej RCK.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group