Kandydaci komitetu Wspólny Wałcz

30.09.2018   Autor: Redakcja
---

Bogusława Towalewska – walcząca o reelekcję burmistrz Wałcza zaprezentowała w Wałeckim Centrum Kultury kandydatów swojego komitetu „Wspólny Wałcz”. Mają oni gwarantować doświadczenie wraz ze świeżym spojrzeniem na miasto.

- To są osoby różne wiekowo od zupełnie młodych do starszych osób bo uważamy, że taka jest struktura naszego miasta. Nie możemy powiedzieć, że w mieście są tylko młodzi. Są osoby starsze zasłużone, które wiele uczyniły aby miasto się dobrze rozwijało i są tacy, którzy wnoszą swoja energię i po raz pierwszy startują w wyborach więc jest tu połączenie doświadczenia z nowością. - mówi Bogusława Towalewska, burmistrz Wałcza

Burmistrz Wałcza podkreślała w swoim wystąpieniu, że udało się zmniejszyć zadłużenie miasta z 40 mln do 17,5 mln złotych oraz pozyskać niemal 24 mln złotych środków zewnętrznych, w tym środki unijne. Zdaniem Bogusławy Towalewskiej na pozytywną ocenę ma także zasługiwać dobrze działająca pomoc społeczna, oświata, kultura oraz spółki miejskie. Program wyborczy „Wspólnego Wałcza” mieszkańcy mają poznać za kilka dni. Jednak już teraz kandydaci podkreślają, że nadal najważniejsze mają być inwestycje drogowe, oświata i kultura oraz rewitalizacja Półwyspu Strączno. O fotel burmistrza Wałcza ubiega się w tym roku aż siedmiu kandydatów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group