Konopie rosły wśród pomidorów

28.09.2018   Autor: Redakcja

Konopie indyjskie rosły wśród pomidorów. Kryminalni z czarnkowskiej komendy zatrzymali dwóch braci. Podczas przeszukania posesji w Czarnkowie policjanci znaleźli 79 krzewów i 1,5 kg suszu marihuany, haszysz oraz tabletki ekstazy. Wartość czarnorynkowa przechwyconych narkotyków to około stu tys. złotych.

Na posesji należącej do dwóch braci w wieku 21 i 26 lat, funkcjonariusze znaleźli dwa tunele foliowe, a w nich oprócz pomidorów 79 krzewów konopi indyjskich w różnych fazach wzrostu. Rośliny miały od 60 do 220 cm wysokości. Część ściętych już krzewów schła na ziemi.

- Ponadto w trakcie przeszukania pokoi zajmowanych przez podejrzanych, funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście szklanych słoików oraz foliowe torby z zawartością 1,5 kg suszu marihuany, a także haszysz i tabletki ekstazy - informuje mł.asp. Karolina Górzna-Kustra, rzecznik prasowy czarnkowskiej policji.

Znalezione narkotyki trafiły do policyjnego depozytu, natomiast ,,ogrodnicy" na komendę. Podczas przesłuchania przyznali się do stawianych im zarzutów. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group