Była prokurator rejonowa w pierwszym odcinku serii

26.09.2018   Autor: Redakcja

W pierwszym odcinku serii „Winien i Ma” Maria Gabryelów - była prokurator rejonowa w Pile opowiada nie tylko o tym jaką jest babcią i dlaczego ukojenie znajduje w ogrodzie. Bohaterka programu Marcina Maziarza wraca też do spraw związanych z jej pracą.

„Winien i ma” to nie są rozmowy, które mają być laurką dla gościa. Panią prokurator zapytałem między innymi o jej pogląd na karę śmierci, o to czy jej spokoju nie burzą nierozwiązane sprawy sprzed lat i co dzieje się w głowie prokuratora, który wraca do domu prosto z miejsca morderstwa - mówi gospodarz serii Marcin Maziarz.

Seria „Winien i Ma” to nowość w jesiennej ramówce TV ASTA. To rozmowy z ludźmi, którzy niegdyś byli znani i być może nie przez wszystkich lubiani, ale na pewno rozpoznawalni. Wracamy do osób, które w wyniku wyborów – zarówno osobistych jak i powszechnych – zniknęły z horyzontu, sprawdzamy co u nich słychać dziś i pytamy o sprawy z przeszłości. Zarówno o to jak wyglądały kulisy sytuacji, które oglądaliśmy w telewizji, jak i o to, czy dawne sprawy mogły potoczyć się inaczej.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group