Jolanta Wegner zawalczy o fotel burmistrza

14.09.2018   Autor: Redakcja
---

Była wiceburmistrz Wałcza, a obecnie wicestarosta wałecki Jolanta Wegner startuje w wyborach na urząd burmistrza miasta. Chce ona postawić na dialog którego obecnemu kierownictwu urzędu brakowało w ostatnich latach. Jako przykład podaje współpracę, a w zasadzie jej brak pomiędzy radą miasta a obecną burmistrz Bogusławą Towalewską.
Bardzo mi leży na sercu dobro miasta, chciałabym żeby miasto zaczęło się rozwijać. Zamierzamy nasz program przedstawić w trzech obszarach, a więc gospodarka i inwestycje, oświata, kultura, rekreacja i sport oraz to czego nie było do tej pory w ciągu tych sześciu lat to przede wszystkim dialog, rozmowy - mówi Jolanta Wegner, wicestarosta wałecki, kandydatka na burmistrza Wałcza.

A tego według Jolanty Wegner przez lata w wałeckim urzędzie miasta brakowało. Kandydatka na razie jednak nie chciała mówić o szczegółach swojego programu wyborczego. Nie wskazano również kandydatów do rady miasta Wałcz czy powiatu wałeckiego.

Jolanta Wegner jest już piątym kandydatem na urząd burmistrza Wałcza. Wcześniej swój start w wyborach ogłosili Bogusława Towalewska która obecnie zarządza miastem, Marek Subocz z ramienia PiS , Maciej Żebrowski koalicja Obywatelska oraz Marek Matela z Alternatywy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group