Nowy zarząd Polonii Piła [rozmowa z prezesem]

24.08.2018   Autor: Paweł Różycki
---

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków klubu żużlowego Polonia Piła wybrało Tomasza Bartnika na nowego prezesa. W skład zarządu weszli również Ireneusz Ślebioda (wiceprezes) oraz Andrzej Kuchta (wiceprezes). Przewodniczącym komisji rewizyjnej został Remigiusz Kaja. Dotychczasowy zarząd podał się do dymisji.

Wczoraj w budynku na stadionie przy ul. Bydgoskiej w Pile za zamkniętymi drzwiami odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków klubu żużlowego Polonia Piła. Po około dziesięciu minutach obrady opuścili podający się do dymisji dotychczasowi członkowie zarządu Tomasz Soter, Tomasz Żentkowski i Joanna Soter.

Jak wskazał dotychczasowy prezes, który jako jedyny zgodził się na rozmowę z dziennikarzami, dymisja zarządu została przyjęta jednogłośnie. Podsumował sześć lat ciężkiej pracy w klubie i życzył nowemu zarządowi powodzenia w misji pozostawienia żużla w Pile.

Następnie zebrani przystąpili do wyboru nowych władz. Prezesem klubu został Tomasz Bartnik, wiceprezesem Ireneusz Ślebioda, a członkiem zarządu Andrzej Kuchta. Jednocześnie wybrano Remigiusza Kaję na przewodniczącego komisji rewizyjnej.

Tuż po wyjściu członków klubu z zebrania TV ASTA w specjalnym wydaniu Magazynu Żużlowego Pod Taśmą na żywo, przeprowadziła pierwszy wywiad z nowym prezesem. Gościem programu był również spiker, miłośnik i pasjonat żużla Wojciech Dróżdż.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group