Pilska Biesiada Pokoleniowa coraz bliżej

05.08.2018   Autor: Paweł Różycki

W czwartek 9 sierpnia na stadionie przy ul. Okrzei w Pile odbędzie się Pilska Biesiada Pokoleniowa. W programie przewidziano wiele atrakcji.

Podczas tego wspólnego i rodzinnego spotkania pokoleń organizowanego przez starostę pilskiego Eligiusza Komarowskiego oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku będzie można skosztować potraw przygotowanych przez Spółdzielnię Socjalną „Świt Dobry”, potańczyć przy muzyce zespołu AM oraz zobaczyć pokazy ćwiczeń ruchowych dla osób w każdym wieku.

- Nadto chętni będą mogli skorzystać z porad zdrowotnych takich jak pomiar ciśnienia, poziomu cukru we krwi, czy poziomu tkanki tłuszczowej. Zapraszamy do kącika bezpiecznego seniora, przygotowanego przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pile i porad powiatowego rzecznika konsumentów w Pile. Animacje dla dzieci zapewni Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Spełniamy Marzenia. Będzie można również skorzystać z dmuchanego zamku, mega baniek mydlanych i przejażdżki bryczką. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami - mówi Eligiusz Komarowski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group