Na co do kina Helios?

25.07.2018   Autor: Redakcja
---

Prawie połowa wakacji już za pasem, kto jeszcze nie miał okazji w lipcu aby się zrelaksować w kinie przy dobrym filmie to może propozycje tego tygodnia w pilskim Heliosie sprawią, że wybierzecie się aby obejrzeć jedną z premier na dużym ekranie. 

A długo wyczekiwaną premierą tego tygodnia jest komedia "Mamma Mia! Here We Go Again". Dziesięć lat po wielkim sukcesie komedii „Mamma Mia!” twórcy filmu ponownie zapraszają na magiczną grecką wyspę Kalokairi, aby raz jeszcze spotkać się z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym filmie. W filmie ponownie spotkamy: Meryl Streep, Amandą Seyfried, Christine Barananski, Julie Walters, Pierce’em Brosnanem, Stellanem Skarsgårdem, Colinem Firthem. A to nie koniec atrakcji – na ekranie zobaczymy też Cher i Andy’ego Garcię!

Premierową propozycją dla całych rodzin jest "Książe Czaruś". Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

W poniedziałek 30 lipca o godz. 18:30 w ramach Kina Konesera obejrzeć będzie można dramat “W cieniu drzewa” a w czwartek 2 sierpnia w ramach Kultury Dostępnej film w reżyserii Łukasza Ronduda “Serce miłości”.

Nadal na ekranie Kina Helios będzie można zobaczyć filmy “Co w trawie piszczy”,“Drapacz chmur” i “Iniemamocni 2”, "Pierwsza noc oczyszczenia" oraz "Sicario 2: Soldado".

Dokładny repertuar znajduje na stronie internetowej kina Helios w Pile.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group