Kino akcji w pilskim Heliosie

11.07.2018|Autor: Redakcja

Najbliższy tydzień w pilskim Heliosie to przede wszystkim filmy akcji. Dla młodszych premierowa druga część filmu animowanego „Iniemamocni”, natomiast dla entuzjastów świata eksplozji, pościgów i broni ciekawą propozycją jest „Drapacz chmur” z ikoną popkultury w roli głównej – Dwaynem Johnsonem.

Ciekawą propozycją dla całej rodziny jest film „Iniemamocni 2”. W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany. Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

W piątek 13 lipca premiera bogatego w efekty specjalne, szybkiego filmu akcji „Drapacz chmur”, w którym Dwayne Johnson wciela się w postać Willa Sawyera, byłego szefa jednostki FBI odpowiedzialnego za odbijanie zakładników oraz weterana wojennego amerykańskiej armii. Dziś Will zajmuje się ochroną wielkich wieżowców; mieszka w Chinach, gdzie odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo największego na świecie, uznawanego za najbezpieczniejszy, drapacza chmur. Kiedy wieżowiec staje nagle w ogniu, to właśnie Will zostaje wrobiony w odpowiedzialność za gigantyczny pożar. Wie, że jest ścigany, wie też, że musi oczyścić swoje imię, ale przede wszystkim uratować rodzinę zamkniętą w płonącym budynku.

Z cyklu Kino Kobiet komedia z czterema przyjaciółkami w rolach głównych: „Pozycja obowiązkowa”.

W poniedziałek o godz. 18:30 w ramach Kino Konesera „Thelma”, czyli norweski film dramatyczny o młodej studentce. A w czwartek z cyklu Kultura Dostępna polski film fabularny w reżyserii Jagody Szelc „Wieża. Jasny dzień”.

Nadal w pilskim Heliosie będą wyświetlane filmy „Berek”, „Jestem taka piękna”, „Jurassic World. Upadłe Królestwo.”, „Kuba Guzik”, „Uprowadzona księżniczka” oraz „Whitey”.

Szczegóły repertuaru na stronie Kina Helios.

Przeczytaj więcej o: Drapacz chmur, Helios w Pile, Iniemamocni 2, Kino Helios w Pile, kino w Pile, repertuar Kina Helios w Pile, repertuar kina w Pile

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.