Klub Piłkarski Piła poszukuje utalentowanych piłkarzy

09.07.2018|Autor: Paweł Różycki

Klub Piłkarski Piła ogłosił nabór piłkarzy na sezon 2018/2019 do trzech grup: juniorów młodszych, juniorów starszych i seniorów.

Wszyscy chętni, którzy chcą zostać piłkarzami Klubu Piłkarskiego Piła w sezonie 2018/2019 mogą zgłosić się do wybranych trenerów. I tak juniorzy młodsi z rocznika 2002-2004 do Karola Skiby (tel. 606 340 103), juniorzy starsi z rocznika 2000-2001 do Tomasza Kowalskiego (tel. 501 442 504), a seniorzy do Pawła Nawrockiego (tel. 888 791 212). Można jeszcze zapisywać się mailowo na adres karolskiba@klubpilkarskipila.pl.

Wszystkie treningi odbywają się za darmo przez 11 miesięcy w roku, do 3 treningów w tygodniu. Klub zapewnia ciągłość szkolenia od juniora młodszego, poprzez juniora starszego, aż do seniora. Każdy trening prowadzony jest przez wykwalifikowanego trenera i asystenta. Nadto klub zapewnia stabilną sytuację finansową, stroje, wodę na trening, koszulki treningowe, bezpłatne ubezpieczenie oraz opiekę lekarską dr nauk medycznych Janusza Naumczyka. A każdy zawodnik po wyrażeniu odpowiedniej zgody ma również kreowany profesjonalny wizerunek medialny.

KP Piła nawiązał współpracę z Lechem Poznań, stając się klubem partnerskim Kolejarza. Oznacza to możliwość wspólnych treningów i sparingów z drużynami Akademii Lecha Poznań, wymianę myśli szkoleniowej oraz większą szansę zostania w przyszłości piłkarzem poznańskiego klubu. Więcej o współpracy KP Piła z Lechem Poznań pisaliśmy wcześniej.

Piłkarze KP Piła mają również szansę uczestniczyć w spotkaniach i treningach z udziałem znanych polskich trenerów. I tak w Pile gościli już Mariusz Rumak, Jacek Magiera i szef Akademii Lecha Poznań Rafał Ulatowski. Szkoleniowcy ci współpracują z trenerami KP Piła, którymi są:
Karol Skiba – trener juniorów młodszych. W 2010 roku ukończył studia na gorzowskiej Akademii Wychowania Fizycznego w specjalności trenerskiej – piłka nożna. W tym samym roku rozpoczął 3-letnią pracę jako trener juniorów starszych TP Polonia Piła, z którą awansowała do Wielkopolskiej Ligi Juniora Starszego. Następnie przez cztery sezony pracował jako pierwszy trener seniorów KS Credo Futsal Piła, z którą wywalczył awans do I ligi. Od 2016 roku pracuje w KP Piła. Jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA A i UEFA FUTSAL B.
Tomasz Kowalski – trener juniorów starszych. Absolwent AWF w Gorzowie Wielkopolskim oraz AWF w Poznaniu, gdzie ukończył studia podyplomowe w dyscyplinie piłka nożna. W 2016 roku z powodzeniem ukończył kurs trenerski PZPN i otrzymał dyplom UEFA A. Pracę na ławce trenerskiej rozpoczął od reprezentacji młodzieżowych Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile. Następnie został trenerem Młodzieżowej Reprezentacji Wielkopolski. Przez cztery lata pracował jako trener seniorów w Nielbie Wągrowiec (II i III liga), by później również na cztery lata związać się z Iskrą Szydłowo (IV liga). Obecnie od 2017 roku pracuje w KP Piła i jest trenerem koordynatorem programu PZPN: Akademia Młodych Orłów.
Paweł Nawrocki – trener seniorów. Znany jest przede wszystkim ze swoich ponad 400 występów na boisku w drużynach seniorskich na różnych poziomach rozgrywek, w których strzelił ponad 120 bramek. Bronił barw między innymi MKP 1999 Piła, GLKS Wysoka, Leśnika Margonin, Lubuszanina Trzcianka i Iskry Szydłowo. W 2016 roku ukończył kurs trenerski UEFA C i zaczął pracę w KP Piła.

fot. KP Piła

Przeczytaj więcej o: Karol Skiba, klub piłkarski piła, KP Piła, lech poznań, nabór do klubu Piła, nabór piłka nożna Piła, Paweł Nawrocki, piłka nożna piła, piłkarze Piła, Tomasz Kowalski

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • LP1922

    KOLEJORZA jak już. Kolejarz to jest Rawicz.