Nowa letnia ramówka TV ASTA

03.07.2018   Autor: Artur Maras
---

Uczniowie mają już dwumiesięczny okres odpoczynku. W związku z tym zmiany czekają także widzów TV ASTA. Wakacyjna ramówka zaczęła obowiązywać od poniedziałku. Tym razem także nie zabraknie nowości.

Dla tych, którzy pozostają w lipcu i sierpniu w Pile, a chcą choć trochę poczuć wakacyjny klimat dedykujemy program Wakacyjna Plaża.

- Tegoroczna edycja Wakacyjnej Plaży przedstawi wiele ciekawych postaci. Będzie energetycznie, muzycznie i niezwykle ciekawie. Przede wszystkim będzie bardzo dużo śmiechu. Najważniejsze, że dopisuje nam pogoda i zapraszamy na pierwszy odcinek już we wtorek 10 lipca o godz. 20.00 - zachęcają Patrycja Jankowska i Piotr Belak prowadzący program „Wakacyjna Plaża”.

Premiera wakacyjnej plaży co dwa tygodnie. Z obecnej ramówki do września znikają za to wydania lokalnych kurierów, publicystyka oraz magazyny. Zostają te sportowe - żużlowy „Pod taśmą” oraz siatkarski ENEA PTPS Piła. W niedzielę bez zmian transmitowane będą również Msze Święte z Sanktuarium w Skrzatuszu. Nadal także trzy razy w tygodniu o godz. 18:00, nasi odbiorcy będą mogli zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami w regionie w wydaniu Informacji na żywo. Wakacyjną nowością będzie magazyn „Ze starych taśm”.

- TV ASTA postanowiła scyfryzować swoje archiwum. Na początek lata '90. Wyszło nam coś fantastycznego, wielkie wspomnienia osób, które były związane z telewizja ale również naszych gości, gości naszych programów, setkowiczów i wszystkich innych, którzy tutaj w Pile mieli coś znaczącego do powiedzenia - mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA.

Będzie to także okazja do przypomnienia sobie jak wyglądała przed laty Piła i inne miasta regionu. Premierowe wydania programu przez całe wakacje od poniedziałku do piątku o 18.30. Wakacyjna ramówka potrwa do 3 września. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce Program TV na nowej stronie TV ASTA.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group