Premiera Parku Jurajskiego w Heliosie

07.06.2018   Autor: Redakcja
---

Najciekawsze premiery filmowe zbliżającego się tygodnia to zdecydowanie przygodowy „Jurassic World. Upadłe królestwo” oraz „Zimna wojna” z gwiazdorską obsadą. Wystąpią m.in. Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Agata Kulesza. Dla dzieci przygotowany został Filmowy Poranek wraz z atrakcjami.

W piątek premiera filmu „Jurassic World. Upadłe królestwo”. Akcja filmu rozgrywa się cztery lata od czasu, kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.

Kino Helios zaprasza 8 czerwca na premierę „Zimnej wojny”. Twórcy nagrodzonej Oscarem „Idy” przeniosą widzów tym razem do lat 50. i 60. XX wieku, stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. Jednym z głównym bohaterów filmu „Zimna wojna” będzie…muzyka, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

W niedzielę o godz. 10:30 w ramach projektu Helios dla dzieci zapraszamy na seans „Tomek i przyjaciele cz. 1”. Jest to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Każdy młody uczestnik Filmowych Poranków otrzyma kartę Łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na dzieci wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z z Kinem Helios i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Najbliższy tydzień będzie obfitował w projekty specjalne, takie jak:
Kino Konesera proponuje francuski film traktujący o AIDS: „120 uderzeń serca” Seans w poniedziałek o godz.18:30.
W środę o 18:30 w ramach Kina Kobiet wyświetlany będzie „Ocean's 8”.
Z cyklu Kultura Dostępna w czwartek 14 czerwca o godz. 13:00 i 18:00 seans „Beksińscy. Album wideofoniczny”.
Projekt Kino na temat posiada dwie pozycje na najbliższy tydzień: „Bella i Sebastian 3 KNT” w poniedziałek o 9:00 oraz „Kaczki z gęsiej paczki KNT” w czwartek o 10:00.

W repertuarze kina znajdziecie również w dalszym ciągu takie hity jak „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”, „Deadpool 2”, „Przebudzenie dusz”, „Wyszczekani” oraz „Bella i Sebastian 3”.

Szczegóły repertuaru na najbliższy tydzień można znaleźć na stronie kina Helios

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group