Kradł w sklepach

03.06.2018   Autor: Redakcja
---

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 33-latka. Jest on podejrzany o dokonanie kilku kradzieży sklepowych na terenie Piły.

W jednym przypadku mężczyzna dokonał kradzieży artykułów na łączną kwotę ponad 700 złotych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

- W ostatnim okresie na terenie kilku marketów w Pile dochodziło do przypadków kradzieży artykułów spożywczych i drogeryjnych. Pomimo kamer monitoringu i obecności pracowników ochrony wciąż znajdują się osoby, które liczą na szybki zarobek - czytamy na stronie KPP Piła

Dzielnicowi z pilskiej komendy natychmiast zajęli się sprawą kradzieży sklepowych. Funkcjonariusze zbierali na bieżąco wszystkie informacje w sprawie i dokładnie je analizowali. Dodatkowo dobre rozpoznanie w swoich rejonach służbowych spowodowało, że dzielnicowi wpadli na ślad złodzieja sklepowego. W dniu 30 maja 2018 roku funkcjonariusze zatrzymali 33-letniego mężczyznę i przewieźli do pilskiej komendy.

Dodatkowo sprawca popełnionych wykroczeń oraz przestępstwa okazał się osobą poszukiwaną celem doprowadzenia do Zakładu Karnego. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie trudną sytuacją życiową oraz problemem uzależnienia od alkoholu. Przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group