Poszukiwany listem gończym zatrzymany na gali bokserskiej

14.05.2018|Autor: Redakcja

Wałeccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym. 51-latek miał do odbycia karę więzienia. Do zatrzymania doszło podczas gali bokserskiej.

W minioną sobotę działania policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu, doprowadziły do zatrzymania poszukiwanego mężczyzny. 51-latek poszukiwany był przez Sąd Okręgowy w Szczecinie, który za mężczyzną wydał list gończy. Mężczyzna ukrywał się od marca. Ścigany był za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

– Do zatrzymania doszło, podczas gali bokserskiej z udziałem zawodowych bokserów. Funkcjonariusze uzyskali informację, że w miejscu, gdzie odbywają się walki bokserskie przebywa poszukiwany 51-latek. W sali, gdzie trwały walki przebywało ponad 800 osób. Policjanci ustalili rysopis poszukiwanego i dokonywali lustracji w całym budynku. Po krótkiej chwili, w czasie trwania przerwy, na korytarzu funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby poszukiwanej
– informuje mł. asp. Beata Budzyń, rzecznik prasowy wałeckiej policji.

51-latek został zatrzymany. Mężczyzna początkowo wprowadzał w błąd policjantów co do swojej tożsamości. 51-latek już trafił do Zakładu Karnego. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Przeczytaj więcej o: gala bokserska wąłcz, KPP Wałcz, policja w wałczu, Poszukiwany listem gończym zatrzymany na gali bokserskiej, poszukiwany wałcz, zatrzymanie podczas gali bokserskiej wałcz

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • xxx

    Myślę, że tam wielu takich było. Wystarczyło tylko popatrzeć …..