26 maja w Pile będą dwie imprezy "Country nad Gwdą"?

23.03.2018   Autor: Redakcja
---

“XI Country nad Gwdą” i “Country na Wyspie”. Obie imprezy w Pile i to 26 maja. Tyle, że jedna pod patronatem starosty, druga prezydenta.

Najpierw przez kilka lat miłośnicy tego gatunku muzycznego mieli swoje "Country nad Notecią" w Ujściu. Imprezę organizował Krzysztof Meszyński. Później w porozumieniu z prezydentem Piotrem Głowskim przeniósł ją do Piły. W ubiegłym roku odbyła się jubileuszowa 10. impreza na Wyspie pod nazwą "Country nad Gwdą".

Miała być i w tym roku kolejna edycja, ale... dotychczasowy organizator miejskiej imprezy, w lutym wycofał się z tego. Miasto nawiązało, więc kontakt z Korneliuszem Pacudą, guru tego gatunku, aby w zaplanowanym terminie, czyli 26 maja poprowadził imprezę współorganizowaną przez RCK. Jednak w minioną środę w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się konferencja Krzysztofa Meszyńskiego, podczas której poinformował o tym, że 26 maja na stadionie przy ul. Okrzei odbędzie się “XI Country nad Gwdą” pod patronatem starosty Eligiusza Komarowskiego.

Dziś na ten temat w programie Otwarta Antena po Informacjach rozmawiać będą Krzysztof Meszyński z MDK w Pile oraz Mirosław Nalepa z RCK w Pile. Nr telefonu do naszego studia 67/ 349-13-13

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group