Wygraj bilety na Koncert Wiedeński!

20.03.2018   Autor: Redakcja
---

W piątek, 23 marca o godzinie 18.30 w RCK w Pile odbędzie się Koncert Wiedeński . Z tej okazji mamy dla was do wygrania dwa podwójne bilety.

Podczas gali usłyszycie obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jaki tytuł nosi najpopularniejsza Aria Barinkaya? Mail z odpowiedzią należy przesłać na adres: konkurs@asta24.pl, wraz z podaniem danych osobowych do środa 21 marca, do godziny 23:59.

Regulamin konkursu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group