Asta Video Fest

Odnowiony oddział okulistyczny

04.02.2018   Autor: Redakcja
---

Zakończył się remont oddziału okulistycznego w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu. Przebudowano i wyremontowano blok operacyjny. Koszt prac to 100 tysięcy złotych.

 

 - Jest to krok w XXI wiek. Wcześniej staraliśmy o ten remont się od dłuższego czasu ale finanse niestety nie udało się przeprowadzić właściwego remontu. Natomiast już na szczęście się to dokonało w związku z tym cieszmy się, ale to ja się cieszę w imieniu nie tylko swoim i pracowników bo mamy teraz normalne warunki stworzone do tego jakie być powinny - stwierdza dr Adam Pniakowski, ordynator oddziału okulistycznego w 107 Szpitalu Wojskowym w Wałczu.

" target="_blank">

 

W ramach remontu przebudowano pomieszczenia bloku operacyjnego. Wydzielono i wyremontowano salę przedoperacyjną, brudownik, czyli miejsce w którym przetrzymuje się środki czystości czy brudną pościel. Wyremontowano też sale operacyjne. Koszt prac to sto tysięcy złotych. Środki na remont przekazały również okoliczne samorządy, czyli powiat i gmina Wałcz. W ubiegłym roku na oddziale okulistycznym wykonano ponad pół tysiąca zabiegów operacji zaćmy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group