W rejs z prezydentem wyruszy rodzina Gapińskich

23.01.2018   Autor: Artur Maras
---

Rejs po Bałtyku z prezydentem Piły za 10 tys. zł, a dzień pracy starosty pilskiego za ponad 5 tys. zł. Zakończyły się internetowe aukcje charytatywne na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Niezwykła morska wyprawa z prezydentem Piły j jego żoną na zabytkowym żaglowcu, została sprzedana na rzecz WOŚP za 10 tys. zł. Po zaciętej rywalizacji w rejs po Bałtyku wraz z rodziną wybierze się pani Ewelina Gapińska z Piły.

- Chyba było takie zrządzenie losu, że znalazłam aukcję te którą wylicytowaliśmy i była szybka decyzja. SMS do męża słuchaj jest taka fajna inicjatywa, mieliśmy przeznaczyć te pieniążki może to będzie to - mówiła Ewelina Gapińska, zwyciężczyni charytatywnej aukcji.

Państwo Gapińscy posiadają firmę zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem opakowań. Co roku wspierają różne inicjatywy charytatywne. Zabiorą na wyprawę swoje dzieci i rodziców. Przygoda z żeglugą rozpocznie się dla nich w Gdańsku. Potem żaglowiec skieruje się na Westerplatte i wypłynie na morskie wody, dopływając do Juraty, a wszystko to przy śpiewie żeglarskich szant, nauce żeglugi i dobrym jedzeniu. A to tylko część z licznych atrakcji, które z własnej kieszeni pokryć ma Piotr Głowski i jego przyjaciele.

Z kolei aukcję jednego dnia pracy starosty pilskiego wygrały Polskie Zakłady Zbożowe za 5 tys. 200 zł.

- Mój dzień pracy był skierowany do zwykłych ludzi, natomiast tak przypuszczam, że cena, która dość szybko osiągnęła kwotę powyżej 2 tys. zł zniechęciła potencjalnego chętnego, żebym np. wytrzepał mu dywan czy posprzątał mieszkanie - mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Pilskiego starostę czeka zapewne zupełnie inna praca. Co konkretnie będzie robił w Polskich Zakładach Zbożowych? Na ten moment jeszcze tego nie wiadomo. Póki co PZZ nie skontaktowały się w tej sprawie z Eligiuszem Komarowskim.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group