Amfetamina w skarpetkach i kierująca z dwoma promilami

15.01.2018   Autor: Redakcja
---

Blisko 40 porcji narkotyków ukrył w skarpetkach. Zatrzymali go policjanci z Białośliwia. Natomiast policjanci z Piły zatrzymali kobietę z dwoma promilami. 53-latka prowadziła Chryslera

W nocy z 13 na 14 stycznia policjanci z Posterunku Policji w Białośliwiu zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel Corsa. Sprawdzając dokumenty kierowcy, zauważyli, że pasażer dość nerwowo się zachowuje.

- Policjanci znaleźli u pasażera blisko 40 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, które ukrył w skarpetkach. Środki odurzające i substancje psychotropowe zostały zabezpieczone przez mundurowych, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Zatrzymany to 26-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego. Grozi mu kara więzienia do 3 lat.

Tymczasem policjanci z Piły, podczas rutynowych kontroli zatrzymali nietrzeźwych kierujących. Rekordzistką była mieszkanka gminy Wysoka. kierująca samochodem Chrysler 53-latka miała w wydychanym powietrzu blisko dwa promile alkoholu.

Drogówka zatrzymała również 29-letniego mieszkańca gminy Kaczory, który prowadził Citroena znajdując się pod wpływem narkotyków. Mężczyzna spowodował kolizję i wpadł do rowu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group