Przyjdź na urodziny Staszica

05.11.2017   Autor: Artur Maras
---

W poniedziałek przypada 262 rocznica chrztu Stanisława Staszica. Z tej okazji przy jego ławeczce planowane jest uczczenie jego urodzin. Będzie tort oraz symboliczne sto lat a także pamiątkowe zdjęcie.

Oczywiście jak urodziny to tort, jak tort to świeczka, będzie laurka okolicznościowa, na której każdy kto przyjdzie będzie mógł się podpisać. Będzie również zbiorowe, pamiątkowe zdjęcie przy ławeczce Staszica i jest prośba do wszystkich gości, którzy się zjawią, żeby przynieśli ze sobą trochę wełny. Białej, czerwonej albo zielonej czyli w barwach naszego miasta. Co będzie dalej? Tego można się tylko domyślać ale ja w poniedziałek powiem.  - mówi Jan Balcerzak,organizator imprezy

Pilanie będą świętować urodziny Staszica w rocznicę jego Chrztu bowiem dokładna data urodzenia wybitnego Pilanina nie jest znana. W poprzednich latach wydarzenie odbywało się pod jego pomnikiem przy Bulwarach Chattelerault. W tym roku po raz pierwszy odbędą się przy odsłoniętej niedawno ławeczce Staszica. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i atrakcje. Impreza rozpoczyna się w poniedziałek o godz. 16.30.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group