Darmowe ustawianie świateł

04.11.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Była trzcianecka „Samochodówka” czyli obecnie Zespół Szkół Technicznych w Trzciance przeprowadzi bezpłatne badania świateł samochodowych. To kolejna edycja akcji „Bezpieczna jesień”.

Nasza szkoła prowadzi akcję, którą nazwaliśmy „Bezpieczna jesień”. Ze względu na to, że sam jako kierowcy obserwujemy, że wielu kierowców, wielu użytkowników dróg jeździ ze źle ustawionymi światłami co szczególnie jest denerwujący dla samych tych kierowców ale również dla tych, którzy zużytkowują drogi i są oślepiani tymi światłami. Postanowiliśmy troszeczkę spowodować żeby to zagrożenie na naszych drogach było nieco mniejsze i bezpłatnie w okresie jesiennym ustawiamy światła. - mówi Robert Ziółkowski – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Trzciance

Usługę będą wykonywać uczniowie Zespołu Szkół Technicznych z kierunków: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych pod okiem doświadczonego diagnosty. Światła ustawić będzie można od 6 do 9 listopada w Stacji Kontroli Pojazdów funkcjonującej przy dawnej „Samochodówce” przy ulicy 27-stycznia. Diagności przypominają również o tym, że nie tylko kierowcy muszą zadbać o prawidłowo ustawione światła, należy to również do pieszych, którzy podczas zmroku powinni być zaopatrzeni w odblaski.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group