Przed nami Pilskie Targi Pracy i Kariery

24.09.2017   Autor: Artur Maras
---

W październiku w Inwest Parku odbędą się VIII Pilskie Subregionalne Targi Pracy i Kariery. W dniach 20 i 21 października będzie można zapoznać się m.in. z ofertą edukacyjną szkół oraz pilskim rynkiem pracy.

- Targi organizowane są dwukrotnie w roku i to są nasze ustalenia z przedsiębiorcami, z przedstawicielami szkół móc nie tylko śledzić rozwój rynku pracy ale odpowiadać na zapotrzebowanie. - mówi Beata Dudzińska, z-ca prezydenta Piły

Wzorem lat ubiegłych pierwszy dzień będzie dniem edukacyjnym. Na kilkudziesięciu stoiskach uczniowie będą mogli zapoznać się z ofertą szkół, podpatrzeć z jakim zawodem warto wiązać swoją przyszłość oraz porozmawiać z doradcą zawodowym. Nowością będzie strefa szkół językowych a gościem specjalnym Poznański Festiwal Nauki i Sztuki, który zaprezentuje pokaz „Chemia z efektem łał”. Drugiego dni odbędą się Targi Pracy i Kariery pod hasłem „Bądź mobilny na rynku pracy”. To oferta dla tych, którzy szukają zatrudnienia, chcą zmienić obecną pracę, lub na rynek pracy dopiero wkraczają. Nowością tego dnia ma być strefa „Młoda mama wraca do pracy”.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group