Rusza Klub Biznesu Polonii Piła

17.09.2017   Autor: Michał Kępiński
---

12 września ruszył Klub Biznesu Polonii Piła. Inicjatywa działaczy to projekt za którym stoi Radosław Rogiewicz. Sprawdził się on już w klubach piłki nożnej, takich jak Zagłębie Lubin, Miedź Legnica czy Chojniczanka Chojnice. Teraz przyszedł czas na żużel i pilską Polonię.

Klub Biznesu to szansa na zintegrowanie firm, ludzi, a przede wszystkim na dodatkowe środki na funkcjonowanie pilskiej Polonii. W planie są między innymi cykliczne spotkania, eventy, czy śniadania biznesowe.

Przedsiębiorcy dzięki klubowi biznesu będą się spotykać, nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Dzięki temu będą zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług. Zwiększając sprzedaż będzie ich łatwiej namówić na przystąpienie do klubu biznesu i wykupienia jednego z pakietów sponsoringowych – mówi Radosław Rogiewicz, właściciel Partnerskie Kluby Biznesu.

Na początek pakiety mają wynosić 500, 1000 i 2000 złotych miesięcznie. Ma to umożliwić firmom szukanie odbiorców dla swoich produktów lub usług, a obopólne korzyści z udziału w projekcie mają przekładać się na nowe umowy i nowych sponsorów dla klubu.

Działamy, idziemy do przodu, nie stoimy w miejscu. Nie skupiamy się tylko na sportowym rozwoju klubu, ale także na finansach. Wiadomo, że to jest podstawa do tego, żeby te wyniki były coraz lepsze – podkreśla Tomasz Żentkowski, menadżer Euro Finannce Polonia Piła.

A widać to choćby na przykładzie Chojniczanki Chojnice. Pierwszoligowy klub piłkarski, w miejscowości oddalonej o około 80 kilometrów od Piły, przystąpił do klubu biznesu już jakiś czas temu i dziś zbiera tego owoce.

- W samych Chojnicach mamy 137 sponsorów, takich czynnych, którzy są z klubem. Natomiast w całej grupie jest to około 2000 potencjalnych przedsiębiorców – zaznacza Bartłomiej Krukowski, pełnomocnik zarządu MKS Chojniczanka Chojnice.

Polonia Biznes Klub co kilka tygodni będzie organizować śniadania biznesowe, na których każdy uczestnik będzie mógł zaprezentować swoją firmę, działalność oraz określić jakich kontaktów szuka. Pierwsze spotkanie zaplanowano wstępnie na 4 października.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group