Od piątku rusza sprzedaż biletów na Botoks

14.09.2017   Autor: Artur Maras
---

Już w piątek rusza sprzedaż biletów na Salon Kulturalny. Tym razem, 29 września w pilskim kinie Helios o godz. 18.00 odbędzie się ogólnopolska premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt. „Botoks”. Współorganizatorem wydarzenia jest TV ASTA.

- Na najbliższe spotkanie szykujemy mega niespodziankę jaką będzie ogólnopolska premiera kinowa filmu „Botoks”, najnowsze dzieło Patryka Vegi. Gośćmi salonu będzie znakomity duet aktorski w życiu prywatnym i służbowym: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - mówi Krzysztof Meszyński, współorganizator Salonu Kulturalnego TV ASTA.

Jak zapewnia producent, najnowszy film Patryka Vegi to "bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia". Sam reżyser mówi, że będzie to jego najmocniejsze dzieło, a film powstał na podstawie wyznań lekarek, z którymi spędził kilka miesięcy. Na ekranie będzie można zobaczyć m.in. Grażynę Szapołowską, Olgę Bołądź, Sebastiana Fabijańskiego, czy właśnie Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego, z którymi odbędzie się spotkanie po projekcji filmu.

Rozmowę poprowadzi dziennikarz tygodnika Polityka Janusz Wróblewski. Bilety od piątku, 15 września do nabycia w kasie kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group