Czołowe zderzenie dwóch aut koło Stobna

30.08.2017|Autor: Redakcja

Dwa auta zderzyły się na trasie Piła-Stobno. W wyniku wypadku cztery osoby zostały ranne, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przyczyny wypadku wyjaśnia trzcianecka policja.

– Ustalono, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jeden marki Renault Clio drugi to Peugeot 307, uczestnicy zdarzenia, czyli cztery osoby, po dwa w każdym z pojazdów, trafiły do szpitala, ich życiu w chwili obecnej nic nie zagraża. Osoby te były trzeźwe – relacjonuje mł. asp. Marcin Czechowicz z posterunku policji w Trzciance.

Najprawdopodobniej jedną z przyczyn zdarzenia było nie zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę Renault. Samochód z powiatu pilskiego zjechał na drugi pas i uderzył w Peugeota z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Ten po uderzeniu dachował. Kierowcy oraz pasażerowie z obu tych aut zostali przewiezione do szpitali w Trzciance i Pile. Wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmuje się trzcianecka policja.

Przeczytaj więcej o: Czołowe zderzenie dwóch aut koło Stobna, Czołowe zderzenie dwóch aut pod Stobnem, policja trzcianka, stobno czołówka, stobno wypadek, wypadek piła trzcianka

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.

  • facebook.com/28cali

    Na podwójnej ciągłej, górce i na prostej. Sprawca powinien wypłacić duże odszkodowanie poszkodowanym!

  • Prorok Czorok

    Naszym celem jest dostarczanie plastikowych okien, które spełniają wysokie standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Zapraszamy do Lublina.

    http://oknadrzwi-lublin.pl