Nowe boiska szkolne w czarnkowsko-trzcianeckim

13.07.2017|Autor: Klaudia Michalska

Ponad milion złotych powiat czarnkowsko-trzcianecki przeznacza na budowę boisk wielofunkcyjnych w Trzciance i Krzyżu Wielkopolskim.

– Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Trzciance, Liceum w Trzciance i Zespół Szkół w Krzyżu Wielkopolskim to boiska wielofunkcyjne i siłownie na powietrzne w granicach 1,3 mln złotych, to jest ta kwota. To już się zaczęło, za chwilę będziemy realizować kolejną inwestycje w Trzciance przy Zespole Szkół Technicznych też boisko wielofunkcyjne w granicach 600 tys. złotych – zapewnia Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki.

Boiska o nawierzchni tartanowej będą pełnowymiarowe z przeznaczeniem do gry w siatkówkę, piłkę nożną, ręczną i tenisa ziemnego. Dodatkowo przy obiektach pojawią się siłownie, w których skład wejdzie po 9 specjalistycznych przyrządów do ćwiczeń. Inwestycje mają zostać oddane do użytku uczniów w listopadzie tego roku. Powiat na inwestycje oświatowe w tym roku przeznaczył w sumie ponad 6 milionów złotych.

Przeczytaj więcej o: boisko w krzyżu wielkopolskim, czarnków inwestycje boisko w czarnkowie, Nowe boiska szkolne w czarnkowsko-trzcianeckim, starosta czarnkowsko-trzcianecki, tadeusz teterus

Nie jesteś anonimowy. Twoje IP zostanie zapisane w naszej bazie danych.