Rusza kino letnie w Pile

07.07.2017   Autor: Artur Maras
---

W Pile rusza wakacyjne kino plenerowe. Co piątek bezpłatne projekcje organizuje Regionalne Centrum Kultury. Choć pierwszy seans miał odbyć się w ubiegłym tygodniu to ze względu na złą pogodę został przełożony na początek sierpnia.

Od dzisiaj więc co tydzień pod chmurką będzie można obejrzeć pięć ciekawych filmów.

- Pięć seansów. Tym razem wyjątkowa ekipa przywozi również leżaki i koce, więc będzie ciekawie i wygodnie. Na Bulwarach Chatellerault jak zwykle o godz. 22.00 co piątek, zaczęliśmy lekkim falstartem, wiadomo warunki pogodowe, tak nie przeszkadza nam deszcz i burza jak wiatr. Tym razem był silny wiatr, wiało więc trzeba było odwołać wszystko
- tłumaczy Krzysztof Kalka z RCK w Pile.

Seans francuskiej komedii romantycznej pt. „Facet na miarę” został tym samym przeniesiony na 4 sierpnia. Kino plenerowe zatem rozpocznie się dzisiaj komedią w reżyserii Woody'ego Allena pt. „Śmietanka Towarzyska”.

14 lipca z kolei polski komediodramat w doborowej obsadzie pt. „Moje córki krowy”. 21 lipca komedia romantyczna Słaba płeć, w ostatni piątek lipca dokument o grupie Rolling Stones ,a na zakończenie cyklu wspominany „Facet na miarę”.

Ekran stanie na Bulwarach Chatellerault za Muzeum Okręgowym. Na każdy pokaz RCK zapewnia 100 leżaków. Można oczywiście przynieść także swoje siedzisko czy matę. Sense są bezpłatne.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group