Towalewska zapowiada walkę o fotel burmistrza

10.06.2017   Autor: Redakcja
---

Bogusława Towalewska zapowiada walkę o stanowisko burmistrza w wyborach samorządowych w 2018 roku. Choć do wyborów ponad rok to obecna burmistrz już ogłosiła swoją kandydaturę. Jej program wyborczy jak i potencjalni kontrkandydaci są na razie nieznani.

Choć do wyborów samorządowych jeszcze ponad rok to jest już pierwszy kandydat, a w zasadzie kandydatka na burmistrza Wałcza. W programie Prosto z Mostu w TV ASTA Bogusława Towalewska zapowiedziała chęć pozostania na stanowisku na kolejne cztery lata.

Bogusława Towalewska jako pierwsza ogłosiła chęć kandydowania na burmistrza Wałcza. Byłaby to jej trzecia kadencja na tym stanowisku. Póki co o jej kontrkandydatach nic nie wiadomo.

- Każdy kto się ubiega o reelekcję nie tylko ma szansę ale w praktyce wychodzi też na to, że ma tych szans więcej niż jego konkurent - mówi Tomasz Chruścicki, redaktor naczelny Pojezierza Wałeckiego

W poprzednich wyborach burmistrz Wałcza została wybrana w drugiej turze. O urząd walczyła z Markiem Matelą. Swojego kontrkandydata pokonała niewielką ilością głosów. Czy tym razem uda jej się wygrać? Czy znów w szranki stanie z Markiem Matelą ? I jaki program rozwoju miasta zaproponuje. Tego dowiemy się już wkrótce.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group