Otwarcie sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski

13.05.2017   Autor: Redakcja
---

Imprezowy weekend. W Pile goszczą wodniacy. Od piątku do niedzieli będą świętować wielkie otwarcie sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski na pilskiej Wyspie.


SOBOTA

Wałcz - od godz. 13.13 do 19.13 - II FESTIWAL ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH – WAŁECKA PROMENADA GWIAZD SPORTU JEZIORO RADUŃ

Piła - osiedle Staszice od godz. 14.00 - majówka na Staszycach, na siłowni „Relaks pod chmurką” przy ulicy Motylewskiej 9. Otwarcie majówki na Staszycach o godzinie 14. Zabawy dla dzieci, konkurs przeciągania liny dla drużyn 4- osobowych, pokaz w wykonaniu strażaków z OSP Kaczory, a na koniec wręczenie nagród i upominków dla uczestników konkursów.

Wałcz - godz. 18.00 Muzeum Ziemi Wałeckiej – WYSTAWA „RYBOŁÓWSTWO W ŚREDNIOWIECZU” - MUZEUM ZIEMI WAŁECKIEJ

Piła - otwarcie sezonu wodnego na Wielkiej Pętli Wielkopolski na pilskiej Wyspie. O godzinie 10.55 wystartuje VII Pilska Masa Kajakowa, o godzinie 11 rozpoczną się V Regaty Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Piły, o godzinie 13 przeprawa survivalowa przez Gwdę oraz zajęcia z żeglarskiego ABC, a na koniec zagrają dla nas „ Węże z Poligonu” i „Gumowe Szekle”.

Piła Wyspa - „Rewia smaków” to pierwszy festiwal slow food w Pile, podczas którego w mieście pojawią się najlepsze Food Trucki z kraju. Muzyka, zimne i kolorowe napoje, słodkie przekąski po smakowite dania główne. A to wszystko w Parku na Wyspie. „Rewia Smaków” to przede wszystkim doskonała okazja, by spotkać się ze znajomymi, których dawno nie widzieliśmy. Impreza potrwa do niedzieli.

Wałcz - Muzeum Ziemi Wałeckiej od godziny 17.00 Kryminalna Noc Muzeów - spotkanie z Katarzyną Puzońską autorką kryminalnej sagi o Lipowie. O godzinie 17.30 widowni zostanie zaprezentowany portret młodzieńca autorstwa Jacka Malczewskiego, po nim wernisaż wystawy pt. „Rybołówstwo w średniowieczu”, koncert muzyki z filmów kryminalnych, wieczorne opowieści o legendach miejskich oraz prezentacja legendarnej Czarnej Wołgi i Warszawy.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group