Kino letnie w Złotowie? Zależy od mieszkańców

---

Kino plenerowe – taką propozycję na wszystkie lipcowe soboty ma dla mieszkańców Złotowa fundacja Złotowianka. Wystarczy zagłosować na fundację, czyli zrobić zakupy i wrzucić otrzymany żeton do odpowiedniej urny.

– Pomysł fundacji to letnie kino plenerowe, które się będzie odbywało w każdą sobotę lipca. Chcieliśmy zrobić coś dla mieszkańców miasta i okolic w ramach podziękowania za to, że nas wspierają, za Kilometry Dobra, za wszystkie akcje, które do tej pory robiliśmy - tłumaczy Angelika Leszczyńska, prezes Fundacji Złotowianka.

Ale, żeby wspomniane kino mogło zawitać do Złotowa, fundacja musi wygrać grant, o który walczy z jeszcze jedną organizacją. Żeby oddać swój głos, wystarczy zrobić zakupy w Tesco, nie jest istotne za ile, w Złotowie lub Jastrowiu i przy kasie poprosić o żeton. Ten należy wrzucić do jednej z dwóch ustawionych w holu urn. Wygra ta organizacja, która zbierze ich więcej. Głosowanie trwa do 4 kwietnia. Jeżeli Złotowianka wspomniany grant wygra, to w każdą sobotę lipca na złotowskiej promenadzie odbędzie się projekcja filmu w ramach kina plenerowego.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group