Beta-Bus wycofał kursy Piła-Trzcianka

31.03.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Mieszkańcy Trzcianki pracujący w Pile nie mają jak wrócić do domu po 2 zmianie. Prywatny przewoźnik zawiesił kursy, a ostatni PKS z Piły wyjeżdża do Trzcinki po 18:00. pasażerowie skazani są na własną komunikację lub na autostop.

Około 30 kursów na dobę w dni robocze i 15 w weekendy. Na trasie Trzcianka - Piła będzie mniej kursów autobusów. Połączenia na tym odcinku zawiesił prywatny przewoźnik. To spowodowało utrudnienia, szczególnie dla tych, którzy pracują w Pile na 2 zmianę i nie mają możliwości powrotu do Trzcianki autobusem. 

Do tej pory przejazdy Beta-Busem z Piły do Trzcianki były 15 razy w tygodniu. Najwcześniej do Piły można było się dostać o 4.50 rano i najpóźniej wrócić do Trzcianki o 22.30. 

Niedogodności dla pasażerów jednak nie potrwają długo. Brak autobusów z Trzcianki do Piły po godzinie 22.00 to chwilowy kryzys. Więcej kursów obiecuje na tej trasie uruchomić pilski PKS

W przyszłym tygodniu na trasę Piła - Trzcianka wróci autobus wieczorny. Do tej pory pasażerowie będą jednak zdani tylko na własną komunikację lub na życzliwość kierowców.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group