Dziś w Pile w południe mecz Polska-Włochy

---

Już dziś na pilskim stadionie zmierzą się ze sobą dwie młodzieżowe reprezentacje piłkarskie – Polski i Włoch. Przygotowanie są już zaawansowane. Polska drużyna mieszka i trenuje w Złotowie.

Kadrowicze w Złotowie goszczą od niedzieli, to właśnie, tu przygotowują się do spotkania z Włochami, które odbędzie się w ramach turnieju Czterech Narodów. Jak zapewnia, trener zespół jest w formie i treningi przebiegają zgodnie z przyjętymi założeniami.

– Koncentrujemy się z reguły na podobnych rzeczach. Mamy do przerobienia elementy taktyczne, stałe fragmenty gry. To, co przeanalizowaliśmy w ostatnich meczach i na co zwróciliśmy uwagę, na to w jaki sposób gra przeciwnik i na co my musimy w takim aspekcie zwrócić uwagę. To są takie główne aspekty i elementy pracy naszej codziennej
- tłumaczy Maciej Stolarczyk, trener polskiej drużyny.

Także sami piłkarze zapewniają o swoim pozytywnym nastawieniu do meczu. W przygotowanie do czwartkowego spotkania wkładają wiele zaangażowania i są świadomi swoich mocnych stron.

– Myślę, że ofensywa, że w ofensywie stworzymy sobie kilka dogodnych sytuacji i uda się wygrać to spotkanie
- zapewnia Paweł Stolarski, reprezentant Polski.

A to rozpocznie się w czwartek o godzinie 12.00 na pilskim stadionie. Niestety biletów już od dawna nie ma sprzedaży, ale nie oznacza to, że nie będą mogli państwo obejrzeć tego spotkania.

TV ASTA będzie je transmitować już od 11.30.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group