Spotkanie noworoczne w Smolarni

17.01.2017   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek odbyło się spotkanie noworoczne powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. W Hotelu Smolarnia spotkali się przedsiębiorcy, parlamentarzyści, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji i jednostek samorządowych.

Na wniosek starosty pięć firm działających na terenie powiatu otrzymało Honorową Odznakę za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego. Wyróżnienie to przyznano firmom: SAPA, METROLOG, STEICO, COPAL oraz Zakład Rzeźnicko-Wędliniarski Zbigniewa Paszko.

Dziesięciu przedsiębiorców zostało uhonorowanych Czarnkowsko-Trzcianeckimi Mostami Przedsiębiorczości za wkład pracy i odpowiedzialność społeczną biznesu, w tworzenie przyjaznego otoczenia w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Idea symboliki MOSTU uwidoczniona na statuetce odnosi się do łączenia dwóch niezależnych kiedyś obszarów: Czarnkowa i Trzcianki.

MOST jest także symbolem poszukiwania nowych dróg rozwoju, poszerzania horyzontów, przełamywania granic. W tym roku wyróżnienia przyznano w dziedzinie przedsiębiorczości firmom i osobom, które w szczególny sposób wspierają i tworzą przyjazny klimat, wspierając m.inn oświatę, kulturę, czy sport. A są to: Odlewnia Żeliwa Drawski, DANEX, THULE, Wojciech Kasztelan i Wiesław Wróblewski - Hurtownia Warzyw i Owoców Cytrusowych w Trzciance, Wojciech Magdziarz A-Z MOT-LEŚNIK, Krzysztof Zakrzewski - Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL, SeaKing Poland, Meble VOX, Dora Metal, Drukarnia Interak.

fot. Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group