Zostań starostą! Wylicytuj stołek i rządź powiatem

14.01.2017   Autor: Klaudia Michalska
---

Już w niedziele 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja cieszy się wielkim zainteresowaniem również w naszym regionie. Prezydent Piły po raz kolejny podejmie się pracy w firmie która wylicytuje najwyższą stawkę za jego jeden dzień pracy. A starosta czarnkowsko-trzcianecki po raz pierwszy na jeden dzień odda władzę nad całym powiatem.

- Powiat szuka ciągle niespodzianek. Również i w tym dniu tą niespodzianką jest fotel starosty. Mówiąc kolokwialnie stołek starosty. Ja się bardzo cieszę, że chociażby w taki sposób chcemy pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, aby środki zdobyte trafiły właśnie do nich. - tłumaczy Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianeckiego

Osoba która wygra licytację nie tylko wzbogaci się o nowy, wyjątkowy fotel ale również będzie mogła przez jeden dzień zarządzać powiatem czarnkowsko-trzcianeckim. Tadeusz Teterus szykuje już niespodzianki dla swojego jednodniowego następcy. Licytacje w ramach Finału WOŚP, odbędą się w niedziele w hali-widowiskowo sportowej w Trzciance.

Natomiast jeden dzień pracy prezydenta Piły można licytować poprzez aukcje internetowe WOŚP.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group