Asta Video Fest

Cios nożem w plecy

22.12.2016   Autor: Paweł Różycki
---

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 56 – letniego mężczyznę, który podczas zakrapianej imprezy ugodził nożem swojego 33 – letniego kolegę.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na terenie Piły. Policjanci wezwani na interwencję, na miejscu zdarzenia zastali mężczyznę z krwawiącą raną kłutą pleców w okolicach prawej łopatki. Mundurowi udzielili pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który następnie został przewieziony karetką do pilskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Funkcjonariusze po udzieleniu pierwszej pomocy pokrzywdzonemu podjęli działania zmierzające do zidentyfikowania i ujęcia sprawcy. Zatrzymania dokonali w jednym z mieszkań na terenie Piły. W momencie zatrzymania mężczyzna miał przy sobie nóż z widocznymi zabrudzeniami wskazującymi, iż prawdopodobnie jest to krew.

Podczas przesłuchania zatrzymany przyznał się do winy. Wskazał, że w czasie suto zakrapianej libacji alkoholowej pokłócił się z pokrzywdzonym i zdenerwowany dźgnął go nożem. 56 – latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek policji prokuratura zastosowała wobec sprawcy środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania się do niego.

fot. KPP Piła

Przeczytaj więcej o: policja, nożownik, kpp piła, atak nożem, libacja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group