Asta Video Fest

Wygraj bilety na spektakl Polskiego Teatru Tańca

27.09.2016   Autor: a.wasilenko
---

Mamy trzy podwójne bilety na spektakl Polskiego Teatru Tańca pt. Czterdzieści. Aby je wygrać wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Prawidłową odpowiedź należy przysłać do redakcji na adres mailowy: konkurs@asta24.pl

Aby wygrać podwójny bilet należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku spektakl Czterdzieści miał premierę? Odpowiedzi należy przesyłać do 28 września do godz. 9.00.

Spektakl odbędzie się 30 września o godz. 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile

Spektakl śledzi życie pewnej kobiety OD momentu jej przyjścia na świat w roku 1973 do rocznicy urodzin w 2013. Te cztery dekady są  odbiciem czasu zwątpień, nadziei, zmagań, wyborów i nieprzewidzianych wydarzeń, którymi kierują heroiczne cnoty – żądza życia i chęć przetrwania. W wędrówce po chaotycznej Europie bohaterce spektaklu udaje  się znaleźć kompromis pomiędzy własnymi ambicjami i wymuszonymi  okolicznościami. Wiele warstw przedstawienia  portretuje  nie tylko indywidualne poszukiwania konkretnego człowieka, lecz staje się także synonimem pewnej podróży  kraju i zespołu Teatru Tańca. Polska przeszła radykalne zmiany w ciągu ostatnich 40 lat, jakie są jej perspektywy? Jubileusz czterdziestolecia Polskiego Teatru Tańca skłania do tych samych pytań. Jako dzieło sztuki, przedstawienie to nie zagłębia się w fakty i sylwetki. Fikcyjny punkt widzenia, nawet z perspektywy obcego, może równie dobrze zapewnić dystans niezbędny do komunikacji na wspólnym poziomie. Przecież nawet prawda nigdy nie jest do końca prawdą, wszystko jest kwestią detali, na które chce się położyć nacisk, zignorować je lub wyolbrzymić.

Regulamin konkursu

fot. Regionalne Centrum Kultury

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group