7 osób zatrzymanych z narkotykami

25.09.2016   Autor: Redakcja
---

Trzcianeccy policjanci zatrzymali siedmiu mieszkańców Trzcianki. Mężczyźni posiadali przy sobie narkotyki. Zatrzymanym udało się sprzedać dwieście gramów substancji psychotropowych w różnej postaci.

Policjanci z referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Trzciance mieli kolejny tydzień ciężkiej pracy jeśli chodzi o zwalczanie działalności narkotykowej. Zatrzymali w sumie siedem osób, siedmiu mieszkańców Trzcianki którym zostały przedstawione zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, w stosunku do trzech zatrzymanych osób Prokurator Rejonowy w Trzciance zastosował dozór policyjny w stosunku do jednego z zatrzymanych Sąd Rejonowy w Trzciance na wniosek Prokuratora Rejonowego w Trzciance zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy. - mówi kom. Marcin Stawny, Komendant Komisariatu Policji w Trzciance

Zatrzymanym udało się sprzedać dwieście gramów narkotyków w różnej formie. Mężczyźni zostali zatrzymani tego samego dnia. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu. Za posiadanie środków odurzających i psychotropowych grozi im kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Przeczytaj więcej o: trzcianka, narkotyki trzcianka, kpp trzcianka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group