Asta Video Fest

Uporządkowane działki w Mirosławcu

24.09.2016   Autor: Redakcja
---

Zakończyły się prace porządkowe na działkach przy trzech ulicach w Mirosławcu. Do tej pory były one traktowane przez mieszkańców jako wysypiska śmieci. Teraz pojawi się tam zieleń lub budynki mieszkalne.

Są to tereny przy oczyszczalni ścieków okolice ulicy 40—lecia, ulica Słoneczna za działkami również okolice ulicy Dworcowej. Są to trzy miejsca które do tej pory ładnie nie wyglądały, podjęliśmy decyzję, że trzeba posprzątać,trzeba wszystkie śmiecy wywieźć. Nie chcemy również dawać możliwości na to aby mieszkańcy korzystali z tych terenów jako wysypisk śmieci. Tereny zostały już uporządkowane w okolicach ulicy Dworcowej również został zniwelowany teren. - mówi Dariusz Bartosik, zastępca burmistrza Mirosławca

Na części działek planowane jest sadzenie zieleni. Mieszkańcy Mirosławca którzy chcą się pozbyć swoich odpadów mogą je przywieźć do PSZOKU przy ulicy Parkowej. Planowane są również przygotowania do utworzenia działek budowlanych na ulicy Dworcowej. Koszt uporządkowania terenów wyniósł pięćdziesiąt tysięcy złotych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group