Jest ponad 4200 zgłoszeń na tegoroczny Półmaraton

28.08.2016   Autor: Magdalena Lach
---

Zaledwie 9 dni dzieli nas od kolejnej edycji Międzynarodowego Półmaratonu Philipsa, którego trasa jak co roku biegnie ulicami Piły. 26. odsłona międzynarodowych zawodów biegowych cieszy się coraz większą popularnością, co potwierdza rekordowa liczba zapisanych uczestników.

Taką informację jaką podajemy, jak wszyscy pytają, jaka będzie frekwencja, mamy zapisanych już ponad 4200 zawodników, a tych co potwierdzili i opłacili start jest 3740, a więc zapowiada się rekordowa frekwencja. Zobaczymy ilu wystartuje, to tez jest ważne. Taka informacja dla biegaczy i dla kibiców, że trasa będzie taka sama, nie zmieniamy trasy, mimo że są remonty, ale pan prezydent i wieceprezydent monitorują sytuację i mamy informację z urzędu miasta, że na tym odcinku biegacze będą mogli przebiec w niedzielę - mówi Henryk Paskal, organizator Półmaratonu.

Oprócz międzynarodowych zawodów rozegrane zostaną ponadto Mistrzostwa Polski w Półmaratonie oraz Mistrzostwa Wojska Polskiego. Organizatorzy przewidzieli również wyróżnienia dla najlepszych mieszkańców Piły i powiatu pilskiego. Rok temu linię mety przekroczyły 3092 osoby. Miejmy nadzieję, że w tym roku padnie kolejny rekord.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group